Pracownik Działu Obsługi Klienta (sprawdzanie i wydawanie zamówień).

Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk Matarnia - Rębiechowo
Złota Karczma
Pracownik Działu Obsługi Klienta (sprawdzanie i wydawanie zamówień). Umowa o pracę
obserwuj

Wymiar pracy
Część etatu
Wynagrodzenie brutto
2425 - 4850
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Aktualnie poszukujemy dla swojego Klienta pracowników na stanowisko:
Pracownik Działu Obsługi Klienta
Miejsce pracy: Gdańsk (Matarnia)
Umowa o pracę tymczasowa
Zadania na stanowisku:
-bezpośredni kontakt z Klientem
-weryfikacja zgodności oraz jakości zebranego towaru przez dział Logistyki
-wydawanie zamówień Klientom
-obsługa zamówień internetowych
-pakowanie i nadawanie elementów/ całych towarów na kuriera.
Oczekiwania wobec kandydatów:
  • Doświadczenie w obsłudze klienta.
  • Pozytywne nastawienie do klientów i umiejętność pomocy.
  • Chęć do nauki i elastyczność w obsłudze różnych systemów komputerowych.
  • Dobra organizacja pracy oraz zdolność podejmowania decyzji pod presją czasu.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Gotowość do pracy fizycznej, na 1/2 etatu lub 3/4 etatu, w systemie zmianowym oraz w weekendy.
Oferujemy:
  • Stawkę wynagrodzenia brutto w wysokości 4850 zł za pełny etat (poszukujemy kandydatów na 1/2 etatu - 2425 zł brutto lub 3/4 etatu - ).
  • Obiady za symboliczną opłatą 1 zł.
  • Zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę tymczasową.
  • Zmiany: 7:30-15:30, 12:30-21, 14:15-21:15
Informacje o firmie
OTTO Work Force Europe jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Europe sp. z o.o. ul. 1 Maja 3-5, 45-068 Opole, KRS 36281 8, NIP 8961507-00 0, Regon 21326515 , KRAZ 11500. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania

Aktualizacja: 27.06.2024