Pracownik Działu Technicznego Motel One Gdańsk

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
6100 - 6900
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Hotelarstwo
Poziom stanowiska
Asystent,
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Opis stanowiska
Twoje najważniejsze zadania to:
  • Monitorowanie prawidłowego funkcjonowania budynku, sprzętu, wind i urządzeń technicznych w całym obiekcie
  • bieżąca kontrola obiektu w celu wykrycia ewentualnych usterek oraz przeprowadzanie odpowiednich prac naprawczych i konserwacyjnych
  • Dbałość o należyty stan techniczny pokoi oraz ogólnodostępnych części hotelowych

Kwalifikacje

  • Doświadczenie zawodowe w utrzymaniu technicznym budynków, mile widziane w branży hotelarskiej
  • Otwartość i komunikatywność, dbałość o szczegóły i zainteresowanie technologią
  • Elastyczność, kreatywność oraz doskonałe wyczucie jakości
  • Umiejętność pracy w zespole i gotowość do udzielania pomocy we wszystkich działach – wyniki osiąga się dzięki współpracy!

  • Mile widziana znajomość j.angielskiego na poziomie komunikatywnym

Dodatkowe informacje
Dodatkowe benefity:
  • Noclegi w Motel One w bardzo atrakcyjnych cenach
  • Opiekę medyczną
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy
  • Atrakcyjny system bonusowy dla każdego pracownika
  • Możliwość rozwoju osobistego z dedykowanym planem szkoleń w centrali Motel One
  • Eventy, imprezy integracyjne, wydarzenia roczne - razem celebrujemy sukcesy!
Informacje o firmie

Nasze serce bije w kolorze turkusowym!
Praca w Motel One to jak odwiedziny u przyjaciół, gdzie możesz być sobą, a wzajemne docenienie i wsparcie mają znaczenie. Spotykamy się na równych zasadach i traktujemy siebie jako jeden zgrany zespół: od naszego kierownictwa po naszych stażystów.
Tworzymy wyjątkowe miejsce dla naszych Gości dzięki wspólnej pasji do nowoczesnego designu i wysokiej jakości obsługi.
Ponad 90 hoteli w 13 krajach imponują wyjątkowym designem, najwyższymi standardami obsługi i doskonałymi lokalizacjami w samym sercu miast, a wszystko to w atrakcyjnej cenie. Jako założyciel i prekursor koncepcji budget design, z sukcesem rozwijamy się w metropoliach Europy i poza nią.
Dołącz do naszego zespołu w Gdańsku i wspólnie z nami rozwijaj Motel One.
Odkryj możliwości pracy w miejscu, gdzie liczy się pasja, zaangażowanie i chęć rozwoju!

I agree to the processing of personal data provided in this document for realising the recruitment process pursuant to the Personal Data Protection Act of 10 May 2018 (Journal of Laws 2018, item 1000) and in agreement with Regulation (EU) 2016/679 of the European Parliament and of the Council of 27 April 2016 on the protection of natural persons with regard to the processing of personal data and on the free movement of such data, and repealing Directive 95/46/EC (General Data Protection Regulation). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.