Pracownik Działu Utrzymania Ruchu

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Pracownicy produkcji,
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Nr ref: UR

Amiblu specjalizuje się w zakresie rozwiązań dla wody pitnej, nawadniania, odprowadzania ścieków, hydroelektrowni i przemysłu. Siedziba główna Amiblu mieści się w Klagenfurcie, w Austrii. Firma posiada zakłady produkcyjne w Niemczech, Hiszpanii, Polsce i Rumunii oraz centrum R&D w Norwegii, łącznie zatrudnia blisko 1 500 osób. Nasi licencjonowani partnerzy na całym świecie, a także rozległa sieć biur sprzedaży i inżynierskich dodaje globalnego wymiaru. Dołącz do nas!

Opis stanowiska:
  • wykonywanie prawidłowo i terminowo nałożonych zadań w zakresie utrzymania ciągłości produkcji;
  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń produkcyjnych;
  • przeprowadzanie napraw i modernizacji instalacji elektrycznych;
  • dokonywanie przeglądów oraz przeprowadzanie bieżących napraw w zakresie posiadanych kwalifikacji;
  • niezwłoczne usuwanie awarii oraz usterek;
  • dbałość o utrzymanie odpowiedniego stanu i ilości części zamiennych.

Wymagania:
  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o kierunku: elektromechanik, elektryk lub mechanik maszyn;
  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym;
  • umiejętność diagnozowania i usuwania awarii maszyn;
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym 4brygadowym;
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • uprawnienia SEP do 1kV;
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i mechanicznych;
  • sprawność fizyczna i gotowość do pracy w warunkach produkcyjnych.
Mile widziane
  • znajomość podstawowych zagadnień z zakresu elektryki, pneumatyki, hydrauliki;
  • uprawnienia UDT w zakresie obsługi suwnic oraz podestów ruchomych, na wózki jezdniowe.

Oferujemy:
  • możliwość zobaczenia miejsca pracy przed podjęciem zatrudnienia;
  • umowa o pracę bez pośredników;
  • stawka adekwatna do posiadanego doświadczania i umiejętności;
  • dodatek do pracy w systemie czterobrygadowym,
  • wewnętrzne szkolenia wprowadzające;
  • system premiowy oparty na celach i wskaźnikach;
  • dodatkowy, płatny dzień wolny - Święto Pracownika Amiblu;
  • ubezpieczenie grupowe;
  • pakiet socjalny;
  • prywatna opieka medyczna;
  • kafeteria benefitów;
  • bonus w Programie Poleceń Pracowniczych.
Informacje o firmie

Amiblu, z siedzibą główną w Klagenfurcie, specjalizuje się w zakresie projektowania i produkcji rozwiązań dla wody pitnej, nawadniania, odprowadzania ścieków, hydroelektrowni oraz przemysłu. Działamy w 125 krajach, zatrudniamy blisko 1500 osób, posiadamy zakłady produkcyjne w Polsce, Niemczech, Rumunii, Hiszpanii i Maroku oraz centrum badań i rozwoju w Norwegii. Jeśli poszukujesz stabilnego zatrudnienia w różnorodnym środowisku, z fajnymi ludźmi w zespole - dołącz do nas!