Ogłoszenie nieaktualne

Pracownik fizyczny

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Pracownicy budowlani,
Pracownicy magazynowi,
Utrzymanie czystości
Charakter pracy
Praca w terenie

Firma HONEST Karol Kleniewski zatrudni pracownika fizycznego w Bierkowie k. Słupska

Zakres obowiązków:
  • Prace porządkowe na terenie rozbiórki;
  • segregacja odpadów
  • odzyski odpadów
  • rozbieranie wielkogabarytowe
Wymagania:
  • Rzetelne wykonywanie prac zleconych przez przełożonego;
  • Przestrzeganie zasad BHP;
Oferujemy:
  • Praca tymczasowa
  • Wynagrodzenie 25 zł/ h netto
  • praca w Bierkowie k. Słupska

Informacje o firmie
Jesteśmy firmą z tradycjami działającą na rynku pomorskim od 2007 r. Głównym profilem działalności firmy jest szeroko pojęta gospodarka odpadami. Posiadamy zintegrowane pozwolenia dotyczące gospodarki odpadami (transport, zbieranie, przetwarzanie). Gwarantujemy przyjazne dla środowiska postępowanie z odpadami rzetelnie wypełniając obowiązki zawarte w ustawie o odpadach zapobiegając i zmniejszając negatywny wpływ na środowisko naturalne.