Ogłoszenie nieaktualne

Pracownik fizyczny

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4700 - 5500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Serwis / Usługi,
Utrzymanie czystości,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista,
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Nie

Pracownik fizyczny do firmy usługowej

WYMAGANIA i OBOWIĄZKI
Praca polega na wykonywaniu zadań : mycie okien, doczyszczanie, prania wykładzin, polimeryzacja posadzek, praca biurowa, rozładunek i załadunek towaru itp.
  •  Czynne Prawo jazdy Kat. B, Dyspozycyjność,Zaangażowanie
  • Współpraca z innymi członkami zespołu  w celu zapewnienia skuteczności i efektywności prac
  •   Przestrzeganie harmonogramu prac oraz terminowość w
  •  studenci studiów zaocznych mile widziani
  • Dbanie o samochody, narzędzia i sprzęt, a także zgłaszanie konieczności ich naprawy lub wymiany
  •  Utrzymywanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez profesjonalne podejście i uprzejme traktowanie klientów i pracowników innych działów.
  •  Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub chęć do szybkiego przyswojenia umiejętności związanych z pracą
  • Dokładność i dbałość o szczegóły w wykonywaniu obowiązków
  • Samodzielność w organizacji pracy oraz umiejętność efektywnego wykorzystywania czasu
  • Umiejętność pracy w zespole i uprzejmość w kontaktach z klientami
  • PRACA 8-16  czasem w innych godzinach(również w weekendy i święta)
  • Dobra organizacja czasu,Dokładność,Pracowitość,Komunikatywność
  • Praca na drabinach,podnośnikach koszowych
  • wykształcenie minimum średnie
  • studenci studiów zaocznych mile widziani
OFERUJEMY
  • stabilne zatrudnienie i niezbędne narzędzia pracy,
  • umowę zlecenie , umowę o pracę
  • pracę w jednej z wiodących firm  w Trójmieście
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji ,szkolenia
Prześlij swoje CV wraz z klauzulą (dostępna poniżej) na adres: [ukryte]
CV bez klauzuli nie zostaną rozpatrzone.
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dodanie klauzuli:

Informacje o firmie
„Czysta Przyszłość” to Firma, działająca od 2008r.
sprzedażą profesjonalnych środków chemicznych oraz sprzętu do
utrzymania czystości. Nasza oferta skierowana jest do konsumentów,
którzy cenią sobie skuteczność, dużą wydajność oraz najwyższą jakość
produktów. Przy doborze środków kierowaliśmy
zaspokojeniem potrzeb i oczekiwań naszych najbardziej wymagających
klientów. W związku z powyższym zawiązaliśmy współpracę
firmą Solution Glockner, specjalizującą się w produkcji wysokiej jakości
beztenzydowych środków do utrzymania czystości.
posiadamy również bogaty asortyment sprzętu oraz urządzeń do
utrzymania czystości.
Świadczymy usługi w zakresie utrzymania czystości.

Aktualizacja: 29.03.2024