Pracownik fizyczny z prawem jazdy kat. B

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4700 - 5900
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Utrzymanie czystości
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Nie

Przedsiębiorstwo Usługowe Clean-Bud Sp. J. zatrudni pracownika fizycznego z prawem jazdy kat. B przy pracach porządkowych i wywozie nieczystości stałych na terenie Gdańska.

OBOWIĄZKI
  • prowadzenie samochodu o ładowności do 3,5 tony
  • zebranie, załadunek i rozładunek odpadów
  • pielęgnacja zieleni
  • odśnieżanie
  • dbałość o dobry stan techniczny i czystość powierzonego mienia
  • nadzór nad pracą pomocników przydzielonych do ekipy

WYMAGANIA
  • prawo jazdy kat. B
  • odpowiedzialność, zaangażowanie, sumienność

OFERUJEMY
  • stabilne zatrudnienie
  • terminowe wynagrodzenie
  • bezpłatne ubranie robocze
  • narzędzia niezbędne do pracy

DODATKOWE INFORMACJE
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Kierownikiem Robót pod nr tel. [ukryte] lub przesłanie aplikacji na adres: [ukryte]

Aktualizacja: 27.03.2024