Pracownik fizyczny/Operator maszyny/Magazynier

Ogłoszenie premium

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Pracownicy magazynowi,
Pracownicy produkcji
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Status studenta
Tak

Nr ref: M/1/24

Do naszego magazynu w dzielnicy Gdańsk - Kokoszki poszukujemy osoby do pracy fizycznej związanej z obsługą maszyn/magazynowej/transport towaru:

Zakres zadań:
  • operowanie maszyną do przewijania folii
  • kontrola wytworzonych produktów
  • kompletowanie zleceń produkcyjnych
  • załadunek towaru i transport do klienta
  • przyjęcie i wydanie towaru w magazynie
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy
Oczekujemy:
  • wysoka organizacja pracy, terminowość, rzetelność i systematyczność
  • umiejętność pracy w zespole
  • sprawność fizyczna
  • prawo jazdy kat. B i doświadczenia w prowadzeniu pojazdów
  • mile widziani uczniowie/studenci zaoczni
Oferujemy:
  • umowę o pracę/umowę cywilnoprawną
  • pracę od pn do pt w godz 7:00 - 15:00 / 08:00 - 16:00
  • długotrwałą współpracę
CV prosimy przesłać na adres @ w tytule wpisując nr ref. M/1/24.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Informacje o firmie
Nasza firma to dystrybutor folii stretch, specjalizujący się w dostarczaniu najwyższej jakości rozwiązań do pakowania. Nasze wieloletnie doświadczenie i zaangażowanie w ciągły rozwój sprawiają, że możemy sprostać nawet najbardziej wymagającym potrzebom naszych klientów. Ponadto nasza firma zajmuje się nie tylko produkcją folii stretch, ale także oferuje kompleksowe usługi związane z pakowaniem. Możemy dostarczyć Ci nie tylko folię, ale także taśmy klejące, koperty bąbelkowe, foliopaki kurierskie do pakowania czy etykiety, które zoptymalizują proces i zwiększą wydajność Twojej linii produkcyjnej, magazynu czy po prostu wysyłki towaru.
123folia.pl to firma produkująca stretch i dystrybutor materiałów opakowaniowych dla e-commerce.  Specjalizujemy się również w sprzedaży wysokiej jakości artykułów biurowych i akcesoriów. Oprócz szerokiej gamy produktów z folii, które znalazły uznanie w różnych branżach, oferujemy także praktyczne i funkcjonalne rozwiązania dla biura. Asortyment obejmuje m.in. notesy, długopisy, spinacze, organizery biurkowe oraz różnorodne akcesoria do organizacji i przechowywania dokumentów. Dzięki zaangażowaniu stale poszerzamy asortyment i zwiększamy obecności na rynku, firma zdobyła renomę jako wiarygodny dostawca artykułów opakowaniowych, dbając jednocześnie o innowacyjne projekty i zastosowanie najwyższej jakości materiałów. Dlatego klientom z różnych sektorów biznesowych, a także osobom prowadzącym własne biura, zapewniamy szeroki wybór produktów, które doskonale spełniają ich potrzeby. Wysoka jakość, trwałość i funkcjonalność, ergonomia to wartości, które traktujemy priorytetowo, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów w dziedzinie pakowania.

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych: CV przesłanym przeze mnie do potrzeb niezbędnych do realizacji obecnej rekrutacji w 123folia.pl 2M Mateusz Frąckiewicz Mateusz Rosa s.c. lecz nie dłużej niż przez 3 miesiące na stanowisko na które obecnie aplikuję.
Informujemy, że Administratorem danych jest 2M Mateusz Frąckiewicz Mateusz Rosa s.c. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Aktualizacja: 10.05.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj
avatar

123folia.pl

m...@123fo... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Kokoszki
Kartuska 565A

Profil pracodawcy

Nasza firma to dystrybutor folii stretch, specjalizujący się w dostarczaniu najwyższej jakości rozwiązań do pakowania. Nasze wieloletnie doświadczenie i zaangażowanie w ciągły rozwój sprawiają, że możemy sprostać nawet najbardziej...

Zobacz profil
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności