Pracownik fizyczny/Pomocnik alpinisty

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Wynagrodzenie brutto
4300 - 7000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi,
Serwis / Usługi,
Utrzymanie czystości
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny,
Praktykant / Stażysta
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Nie

  • Firma Domaro Alpin poszukuje pracowników. Specjalizujemy się w szeroko pojętych pracach wysokościowych, które wykonujemy przy użyciu technik alpinistycznych, jak również z wykorzystaniem podnośników.

  • Poszukujemy do naszego zespołu młodych, chętnych osób do prac wykonywanych na ziemi, drabinie lub rusztowaniu

  • Zakres obowiązków:
- mycie przeszkleń, elewacji
- obsługa maszyn czyszczących

  • Oczekujemy:
- chęci do pracy oraz do nabywania nowych umiejętności
- dokładności
- umiejętności pracy zespołowej,
- dyspozycyjności
- odpowiedzialności

  • Mile widziane:
- podstawowa obsługa elektronarzędzi
- posiadanie prawa jazdy kat. B
Bezwzględnie wymagamy 100 % trzeźwości od początku do końca pracy oraz stosowania się do przepisów BHP.

  • Oferujemy:
- zatrudnienie na umowę o pracę lub zlecenie
- płatne delegacje i zakwaterowanie podczas wyjazdów.
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i wykonywanej pracy
- możliwość rozwoju - po wzajemnej weryfikacji możliwość podjęcia współpracy na stanowisku alpinisty przemysłowego.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Aktualizacja: 30.03.2024