Ogłoszenie nieaktualne

Pracownik gospodarczy

Firma
Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Utrzymanie czystości
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Poszukujemy  pracownika gospodarczego
Zakres obowiązków
· prace pielęgnacyjne w sezonie wiosenno-letnim (koszenie, nawożenie, sadzenie roślin i drzew, podlewanie, grabienie, uzupełnianie kory);
· utrzymywanie porządku terenów zielonych;
· wykonywanie przesadzeń roślin istniejących;
· zabezpieczanie sezonowe roślin oraz wykonywanie innych czynności zapewniających      optymalną wegetację roślin;
· odśnieżanie terenów w okresie zimowym.
· prace porządkowe wewnątrz budynku i na halach
· drobne prace naprawcze
 Nasze wymagania
· doświadczenie w pracy przy pielęgnacji ogrodów
· dobra forma fizyczna
· samodzielność w wykonywaniu obowiązków oraz umiejętność pracy w zespole
· motywacja do pracy oraz elastyczność

Jeżeli są Państwo zainteresowani ofertą, proszę o przesłanie CV na podany adres:
ADRES EMAIL: [ukryte]
lub kontakt telefoniczny pod nr. [ukryte]

 Prosimy o umieszczenie w CV poniższej klauzuli:
,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko pracownik gospodarczy przez DELTA Mariusz Hejnowicz z siedzibą przy ul. Niska 6, 82-300 Elbląg.”