Pracownik gospodarczy / Прибиральник ,двірник

Ogłoszenie podstawowe

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Utrzymanie czystości
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Zakres obowiązków / Обов'язки
  • sprzątanie powierzchni budynków (odkurzanie klatek schodowych, maszynowe mycie holi windowych itp.) / прибирання будівельних поверхонь (пилососити сходи, машинне миття ліфтових холів тощо),
  • maszynowe mycie hal garażowych / машинне миття гаражних холів;
  • sprzątanie terenu zewnętrznego (opróżnianie koszy na śmieci, zbieranie śmieci, zamiatanie itp.) / прибирання прибудинкової території (випорожнення смітників, збір сміття, підмітання тощо);
  • sprzątanie pomieszczeń na odpady i transport kontenerów do punktu odbioru odpadów / прибирання сміттєвих приміщень та транспортування контейнер для сміття
     до пункту збору сміття,
  • pomoc przy drobnych transportach (dostawy, relokacje zasobów magazynowych) / - допомога в дрібних перевезеннях (доставки, переміщення складських ресурсів).

Wymagania / Вимагання
  • brak przeciwskazań do pracy fizycznej / відсутність протипоказань до фізичної роботи,
  • gotowość do podjęcia stałego zatrudnienia / готовність влаштуватися на постійну роботу.

Oferujemy / Пропонуємо
  • możliwość stałego zatrudnienia od zaraz / можливість працевлаштування на постійну роботу,
  • stawkę wyższą niż rynkowa / висока зарплатня.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w mojej aplikacji przez Olivia Serwis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdańsku przy al. Grunwaldzkiej 472 w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.

Aktualizacja: 17.04.2024