Pracownik kuchni, pomoc kuchenna

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Status studenta
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak

Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku,
  • dyspozycyjność i dobra organizacja pracy,
  • kreatywność, chęć poszerzania swoich umiejętności
  • samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie,
  • higiena i kultura osobista,
  • wiedza z zakresu HACCP,
  • aktualne badania sanitarne.
Obowiązki:
  • mocne zorientowanie na jakość dań,
  • zapewnienie najwyższej jakości produktów i usług,
  • dbanie o estetykę potraw,
  • dbanie o porządek i czystość w miejscu pracy.
  • przygotowywanie potraw zgodnie ze standardami oraz mile widziane proponowanie własnych pomysłów
Oferujemy:
  • zdobywanie nowych doświadczeń i umiejętności kulinarnych,
  • możliwość rozwoju i awansu wedle preferencji, potrzeb oraz umiejętności
  • wypłatę zawsze na czas,
  • możliwość dorobienia większej ilości godzin w razie potrzeby
  • najlepszą atmosferę z możliwych
  • stawkę między 24 - 30 NETTO w zależności od umiejętności i zaangażowania
Informacje o firmie: Poszukujemy zaangażowanych kucharzy, młodszych kucharzy, pomocy kuchennej  solidną pasją do gotowania oraz doświadczeniem na stanowisku. Interesuje nas osoba, której nie straszne są wyzwania oraz może wnieść swoje pomysły do funkcjonowania kuchni. Jeżeli poszukujesz pracy w młodym zespole oraz w dobrej atmosferze, to czekamy na Ciebie w Green Way. Jeśli interesuje Cię praca z ciekawym składnikami oraz możliwość zdobywania nowych doświadczeń - zapraszamy!.

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Green Way

601074... Wyświetl numer
m...@gmail... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Sopot Dolny Sopot
Bohaterów Monte Cassino 47
SMS
Wyświetl numer