Pracownik lady mięsno-wędliniarskiej

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Książeczka sanepidowska
Tak

W firmie Livio cenimy pracowników, dlatego dbamy o stabilne zatrudnienie oraz zapewniamy szeroki pakiet benefitów. Zgrany zespół budujemy dzięki wspólnemu udziałowi w wycieczkach firmowych, wydarzeniach sportowych, akcjach charytatywnych i spotkaniach integracyjnych.

W związku z rozwojem Polska Sieć sklepów spożywczych Livio poszukuje kandydatów na stanowisko:
Pracownik lady mięsnej
Miejsce pracy: Gdańsk

Twój zakres obowiązków:
  • Obsługa stoiska mięsno-wędliniarskiego zgodnie ze standardami firmy
  • Zachowanie ciągłości sprzedaży i właściwej ekspozycji towaru
  • Nadzór nad terminami przydatności do spożycia towarów
  • Udzielanie klientom informacji odnośnie oferty handlowej
Nasze wymagania:
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Otwartość na kontakt z klientem
  • Doświadczenie w branży mięsnej
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy
  • Aktualne badania sanitarno - epidemiologiczne
To oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę
  • Szkolenia
  • Możliwość awansu na stanowisko Lidera Lady Mięsnej
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • Program poleceń pracowniczych
  • Wdrożenie pod opieką Kierownika Sklepu oraz Managera Regionu
  • Pakiet benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
  • Karta Medicover Sport
  • Bony świąteczne
  • Świąteczne akcje dla dzieci
  • Program Wsparcia Pracowników, zapewniający dostęp do porad finansowych (pożyczki na preferencyjnych warunkach)
  • Fundacji Specjał (pomoc w przypadkach zdarzeń losowych i klęsk żywiołowych)
  • Spotkania integracyjne
  • Wycieczki firmowe z dofinansowaniem pracodawcy (odwiedziliśmy m.in takie miejsca jak: Chorwacja, Grecja, Czechy, Austria)
  • Możliwość korzystania z Ośrodka Wypoczynkowego 'Dolina Wiaru' oraz z Hotelu Splendor (na preferencyjnych warunkach)

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Rekrutacja

885994... Wyświetl numer
r...@nasz-... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Wrzeszcz
Słowackiego
SMS
Wyświetl numer