Pracownik magazynowy / kierowca

Ogłoszenie premium
Gdynia Cisowa
Hutnicza
Pracownik magazynowy / kierowca Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Nie
Status studenta
Tak

Zatrudnimy osoby do rozwozu towarów - artykułów spożywczych - do klientów/sklepów detalicznych oraz do pracy w magazynie.
Siedziba miejsca pracy: Gdynia, ul. Hutnicza.
Podstawowe obowiązki:
  • przyjmowanie dostaw oraz kompletowanie zamówień
  • rozkładanie towaru w magazynie
  • pilnowanie stanu przechowywanych towarów, zawiadywanie obrotem towarami zwrotnymi oraz opakowaniami, dbałość o porządek i prawidłową organizację pracy
  • rozwożenie towaru do klientów (dotyczy tylko stanowiska połączonego z obowiązkami kierowcy)
Informacje o firmie
  • rozwożenie towaru do klientów (dotyczy tylko stanowiska połączonego z obowiązkami kierowcy) - oraz:

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Radio Rada

661997... Wyświetl numer
a...@radio... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Hutnicza
SMS
Wyświetl numer