Pracownik magazynu książek

Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk Matarnia - Rębiechowo
Budowlanych 64F
Pracownik magazynu książek Umowa zlecenie
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Magazynowanie
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Poszukujemy:
  • pracowników magazynu książek:
- w okresie próbnym umowa zlecenie, a następnie umowa o pracę
- do pracy sezonowej - najchętniej umowa zlecenie z osobami uczącymi się (28,10 zł brutto/1h)
  • ze względu na konieczność dźwigania paczek (do 30kg) i pracę na wysokościach (do 3M) preferujemy zatrudnienie mężczyzn
Zadania:
  • przyjmowanie i wydawanie książek do i z magazynu
  • alokacja książek w magazynie
  • praca na komputerze mobilnym (kolektorze)
Oczekujemy:
  • dyspozycyjności od zaraz
  • przesłania aktualnego CV
  • doświadczenia na podobnym stanowisku powyżej 2 lat
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych oraz prawo jazdy kat.B
Oferujemy:
  • 8h pracy w systemie zmianowym w godz. 7:00 - 17:00 w dni robocze
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • przyjazną atmosferę pracy w otoczeniu milionów książek

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby rekrutacji na stanowisko pracownika magazynu książek ogłoszonej na portalu trojmiasto.pl w dziale ogłoszeń pt.: praca, z dnia 17 marca 2021 roku prowadzonej przez L&L Firma Dystrybucyjno – Wydawnicza Spółka z o.o. z siedzibą w Gdańsku [80-298], ul. Budowlanych 64 F (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Jednocześnie oświadczam, że udzielam zgody dobrowolnie oraz że zostałam/em poinformowana/y o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, jak również wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie.

Informujemy, że Administratorem danych jest L&L Firma Dystrybucyjno-Wydawnicza Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku 80-298, ul. Budowlanych 64F.
Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji rekrutacji na stanowisko:pracownik magazynu książek, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt c RODO.
Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania rekrutacji na stanowisko pracownik magazynu książek, jednak nie dłużej niż do 31 października 2023 roku; jeżeli zostanie Pani/Pan zatrudniony dalsze przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie uwarunkowane odrębnymi zgodami i klauzulami.
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla celów związanych z procesem rekrutacji.
Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych (obecnie: Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych), jeśli stwierdzi Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani/Pana narusza przepisy RODO,

Aktualizacja: 25.06.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Jarosław Nowaczyk

585209... Wyświetl numer
j...@ll.co... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Wyświetl numer