Pracownik Magazynu na Lotnisku - 1/2 etatu

Wymiar pracy
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Logistyka i planowanie,
Magazynowanie,
Pracownicy magazynowi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Nr ref: PPR/022/KOL

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko: PRACOWNIK MAGAZYNU (Operator obsługi lotniska - prace magazynowe)
Numer ref. PPR/022/KOL

Oferta:
  • Umowa o pracę na 1/2 etatu
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 16-20 lub 6-10
  • Bogaty pakiet benefitów Manpower: karta Multisport, pakiet medyczny, ubezpieczenie zdrowotne i wiele innych
Zadania:
  • Sortowanie paczek
  • Przyjmowanie i wysyłanie przesyłek
  • Załadunek/rozładunek kontenerów
  • Załadunek/rozładunek samolotu
Wymagania:
  • Gotowość do podjęcia pracy na 1/2 etatu
  • Dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość j. angielskiego
Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres: [ukryte]

Aktualizacja: 21.04.2023