Pracownik na produkcji materiałów ściernych

Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk
Trakt Św. Wojciecha 29
Pracownik na produkcji materiałów ściernych Umowa zlecenie
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Opis stanowiska:
  • Produkcja (konfekcja) materiałów ściernych, tj. produkcja pasów ściernych, krążków ściernych, welurowanie, podklejanie, itp.
  • Obsługa maszyn w dziale produkcji (do cięcia i klejenia pasów, do wycinania krążków)
  • Mile widziane panie
Wymagania:
  • rzetelność i dobra organizacja pracy
  • bardzo duża dokładność
  • znajomość obsługi maszyn produkcyjnych
  • ogólna znajomość branży technicznej
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • stałą pracę w stabilnej firmie
  • praca w godzinach 7.00-15.00 poniedziałek-piątek
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
Informacje o firmie
REL Ltd działa w branży materiałów ściernych i akcesoriów od 1991 roku. Nasze produkty znajdują zastosowanie w przemyśle metalowym, meblowym, jachtowym, budownictwie, w branży kamieniarskiej i parkieciarskiej.
Lokalizacja:
  • doskonały dojazd z centrum Gdańska, jak i z południowych dzielnic Gdańsk
  • lokalizacja przy jednej z głównych ulic dojazdowych, niedaleko przystanku autobusowego
  • ogólnodostępny parking dla zmotoryzowanych