Pracownik Obsługi Klienta/Pracownik Biurowy

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Zarządzanie biurem,
Edukacja / Nauka
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Jesteśmy firmą z ponad 16- letnim doświadczeniem, od wielu lat z sukcesami szkolimy kandydatów na kierowców,  więc jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu i lubisz pracę z ludźmi, nie zastanawiaj się i dołącz do nas. Dane kontaktowe znajdziesz w treści ogłoszenia.

Miejsce pracy: GDYNIA

Opis stanowiska
  • realizowanie zadań administracyjnych związanych z funkcjonowaniem biura,
  • wprowadzanie danych do systemu,
  • archiwizacja dokumentów,
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • nadzorowanie przygotowania umów dla Klientów,
  • obsługa Klientów przychodzących do firmy,
  • obsługa urządzeń biurowych.
Wymagania
  • wykształcenie min. średnie,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra organizacja pracy,
  • mile widziane doświadczenie w pracy biurowej/obsłudze klienta,
  • samodzielność oraz zaangażowanie,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne,
  • kreatywność.
Oferujemy
  • pracę w wymiarze ½ etatu (umowa zlecenie),
  • pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie z ponad 16-letnim stażem,
  • elastyczny czas pracy,
  • miłą atmosferę,
  • niezbędne szkolenie wprowadzające do pracy,
  • pracę w zgranym zespole,
  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń zawodowych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres: [ukryte]

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Prosimy o załączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w moim CV przez Akademię Prawa Jazdy s.c. O. Mocarska, W. Mocarski, na potrzeby obecnego procesu rekrutacji, zgodnie z Art. 6 ust. 1 lit. A Ogólnego Rozporządzenia Ochrony Danych Osobowych Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku.
lub
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w moim CV przez Akademię Prawa Jazdy s.c. O. Mocarska, W. Mocarski, na potrzeby obecnego procesu rekrutacji, jak i na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z Art. 6 ust. 1 lit. A Ogólnego Rozporządzenia Ochrony Danych Osobowych Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku.

Aktualizacja: 17.04.2024