Pokojowa/ Pokojowy /Pracownik Obsługi Śniadań

Wymiar pracy
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Hotelarstwo,
Pracownicy gastronomii,
Utrzymanie czystości
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 8 dni temu

Obiekt noclegowy w Sopocie poszukuje kandydatów na stanowisko:
Pracownik Obsługi Śniadań oraz Pokojowa/Pokojowy

Praca na umowie zlecenie.
Okres próbny do końca kwietnia na pół etatu od maja praca na cały etaty.

Opis stanowiska:
  • sprzątanie pokoi hotelowych
  • utrzymywanie porządku w częściach wspólnych, m.in. korytarze.
  • Przygotowanie bufetu śniadaniowego
  • Obsługa Gości w czasie śniadań
  • Dbałość o czystość sali śniadań, zaplecza

Wymagania:
  • Dyspozycyjność, gotowość do pracy w weekendy i święta
  • Sumienność
  • Punktualność

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62862491
  • Data wyróżnienia: 17 lutego 2020
  • Data wprowadzenia: 10 września 2019
  • Aktualizacja: 17 lutego 2020
  • Wyświetleń: 479
  • Wyświetleń na liście: 5 382