Pracownik obsługi toru gokartowego

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Status studenta
Tak

Poszukujemy uśmiechniętych młodych osób do obsługi recepcji i toru gokartowego

Obowiązki recepcji:
- obsługa kasy fiskalnej
- odpowiadanie na maile
- przyjmowanie rezerwacji
- dbanie o czystość na stanowisku pracy
- szkolenie z zasad bezpieczeństwa na torze
- obsługa komputera, systemu sprzedażowego i pomiaru czasu

Obowiązki pracownika toru:
- wykonywanie porannych serwisów gokartów
- dbanie o porządek na stanowisku pracy
- pilnowania porządku i bezpieczeństwa na torze
- wykonywanie drobnych prac naprawczych
- dbanie o czystość gokartów

Wymagania:
- zaangażowanie
- dobra organizacja pracy
- chęć do nauki i pracy
- punktualność
- status ucznia/studenta mile widziany
- mile widziane zainteresowanie mechaniką
- znajomość języka angielskiego

Oferujemy elastyczny grafik, dopasowany do Twojej dyspozycji - pracę u nas możesz połączyć ze studiami lub z pracą w innej firmie.

Skontaktuj się z nami, jeżeli chciałabyś dowiedzieć się więcej. Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV lub kontakt telefoniczny.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Podanie dobrowolnych danych nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.