Pracownik Ochrony

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Ochrona osób i mienia / Konwoje
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie

Aktualizacja: 24 dni temu

Poszukujemy chętnych osób do pracy na osiedlach strzeżonych oraz w nowo przejętej szkole na Ujeścisku przy ul. Lawendowe Wzgórze. System pracy 24/48. Zainteresowanych proszę o przesłanie CV na maila, bądź kontakt telefoniczny: 58 301 07 01.

Wkrótce przejmujemy kolejne obiekty, dlatego wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres mailowy: b...@ochro... Wyświetl e-mail lub osobiście do biura mieszczącego się przy ul. Jaśkowa Dolina 59.

Wymagania:
  • niekaralność,
  • dyspozycyjność,
  • odpowiedzialność,
  • dobry stan zdrowia,
  • wysoka kultura osobista,
  • miła aparycja.
Obowiązki:
  • dozór/ochrona obiektu,
  • nadzór nad systemem CCTV,
  • obchód i wykrywanie ewentualnych usterek,
Informacje o firmie
Agencja Ochrony Osób i Mienia "GRUPA GROM" Sp. z o.o. działa na podstawie koncesji nr L-0069/09 wydanej przez MSWiA, zgodnie z Ustawą z dnia 22 sierpnia 1997r. o ochronie osób i mienia. Firma  nasza powstała w wyniku przekształcenia  Agencji Ochrony Osób i Mienia "GROM" Sp. z o.o. istniejącej na rynku od 1995 roku.
    Jesteśmy firmą ściśle związaną z województwem pomorskim a zasięgiem działania obejmujemy całe Trójmiasto.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62782668
  • Data wyróżnienia: 29 sierpnia 2019
  • Data wprowadzenia: 12 sierpnia 2019
  • Aktualizacja: 5 września 2019
  • Wyświetleń: 1 432
  • Wyświetleń na liście: 28 505