Pracownik ogólnobudowlany

Firma
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
26 - 30
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Pracownicy budowlani
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Twój zakres obowiązków:
  • wykonywanie prac ogólnobudowlanych
  • praca związana z wykopami pod instalacje wodociągowe i kanalizacyjne
  • pomoc przy montażu zewnętrznych instalacji wodno-kanalizacyjnych
  • uszczelnianie studni rewizyjnych oraz regulacja włazów kominowych

Nasze wymagania:
  • punktualność
  • dyspozycyjność "od zaraz"
  • odpowiedzialność
  • rzetelność w realizowaniu zleconych prac
  • umiejętność posługiwania się narzędziami monterskimi
  • umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej i silnej pozycji na rynku,
  • Prestiżowe wyzwanie realizacyjne,
  • Umowa o pracę, wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia - ustalane podczas rozmowy rekrutacyjnej.
Informacje o firmie
Firma S.G.WOD-KAN to firma budowlana z bogatym doświadczeniem gwarantująca wysoką jakość, fachowość i terminowość w realizacji projektów. Przewodnią profesją naszych przedsięwzięć są zewnętrzne sieci wodno-kanalizacyjne. Świadczymy usługi polegające na kompleksowej budowie sieci i przyłączy wodociągowych, sanitarnych i deszczowych.

W razie pytań, proszę o kontakt telefoniczny:   [ukryte]