Pracownik patrolu interwencyjnego - Gdańsk

Ogłoszenie maxi
Gdańsk Pracownik patrolu interwencyjnego - Gdańsk Umowa o pracę, Umowa zlecenie
obserwuj

Firma
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
6750 - 7500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Ochrona osób i mienia / Konwoje,
Utrzymanie czystości
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Agencja Ochrony Wena Spółka z o.o. najstarsza firma ochrony w Polsce działająca od 1988 roku poszukuje aktualnie na stanowisko:

Pracownik ochrony - patrol interwencyjny

Miejsce pracy teren Gdańska w dzielnicach: Wrzeszcz, Zaspa, Przymorze, Morena.

Wymagania:
  • wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej,
  • legitymacja osoby dopuszczonej do pracy z bronią,
  • orzeczenie lekarskie i psychologiczne,
  • prawo jazdy,
  • niekaralność,
  • dyspozycyjność.
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
  • gotowość do pracy w trybie zmianowym
Oferujemy:
  • praca w najstarszej firmie ochrony o ugruntowanej renomie,
  • umowa o pracę lub/i umowa zlecenie,
  • praca w systemie zmianowym,
  • ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków,
  • ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej,
  • praca w zgranym zespole,
  • bardzo dobre warunki pracy
Zakres obowiązków:
  • weryfikacja przyczyn alarmów w obiektach
  • weryfikacja jakości pracy pracowników ochrony obiektów stałych,
  • wsparcie pracowników ochrony obiektów stałych
Szczegóły w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej.

Aktualizacja: 19.08.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj
avatar

Agencja Ochrony WENA sp. z o.o.

694 491 800
gdansk@wena.pl

Lokalizacja

Adres
Gdańsk

Profil pracodawcy

Agencja Ochrony WENA Spółka z o.o. jest najstarszym przedsiębiorstwem działającym na rynku usług ochrony osób i mienia w Polsce. Przez ponad 35 lat naszej działalności na rynku usług ochrony, wypracowaliśmy zdolności organizacyjno...

Zobacz profil employer_photo
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
SMS
Wyświetl numer