Pracownik (pilarz, techniczny, do pracy w zieleni, obróbka drewna)

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
3500 - 6000
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Pracownicy budowlani,
Pracownicy produkcji,
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Oferujemy pracę w firmie, która szanuje drugiego człowieka i docenia jego zapał i podejście do pracy.
Oczekujemy:
. prawo jazdy kat B (B+E _ przyczepy - będzie dodatkowym atutem)
. doświadczenia z elektronarzędziami
. posiadania dwóch "prawych rąk "
. myślenia w pracy!
. uczciwości i lojalności

Obowiązki:
. prace na placu rozładunkowym (segragacja drewna, cięcie na traku, układanie)
. realizowanie zleceń u klientów (cięcia krzewów, rębakowanie, załadunek drewna na przyczepę, koszenie, przycinanie żywopłotów)
. koordynowanie prac na placu rozładunkowym
. podstawowe prace techniczne (wymiana oleju w maszynach, drobne naprawy)

Oferujemy:
. prace w zespole ludzi, którzy mogą na siebie liczyć, polegać co bardzo wpywa na klimat w pracy.
. rozwój (szkolenia, kursy, podnoszenie kwalifikacji)
. wynagrodzenie, które satysfakcjonuje (przy zalożeniu uczciwego podejścia do wykonywanej pracy)

Informacje o firmie
Szukasz miejsca gdzie będziesz czuł się potrzebny i odpowiednio wynagradzany?
Masz dwie prawe ręce i nie boisz się wyzwań?
Spotkajmy się i porozmawiajmy

Aktualizacja: 12.04.2024