Pracownik porządkowy/ gospodyni/gospodarz domu

Wymiar pracy
Część etatu
Wynagrodzenie brutto
2150 - 2150
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Pomoc domowa,
Utrzymanie czystości
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie

Zespół Mieszkań Społecznych -Psoni koło w Gdańsku poszukuje osoby do pracy na stanowisku pracownika porządkowego w wymiarze połowy etatu w Gdańsku na obszarze Zakoniczyn. Oferujemy możliwość zatrudnienia na umowę o pracę lub umowę zlecenie.
Obowiązki
  1. Monitorowanie zużycia artykułów chemicznych oraz tworzenie list zakupów
  2. Utrzymywanie czystości i porządku w Zespole Mieszkań Społecznych.
  3. Samodzielna organizacja pracy porządkowej na terenie domu i obejścia.
  4. Praca na terenie Zakoniczyna, 1-2 razy w miesiącu na terenie Wrzeszcza
  5. Wsparcie w czynnościach codziennych funkcjonowania placówki.
Wymagania:
  1. Zaangażowanie w pracę
  2. Dyspozycyjność w godzinach 8.00-12.00 od poniedziałku do piątku
  3. Umiejętności prowadzenia i dbania o dom oraz obejście

Jak aplikować:
Prosimy o przesłanie swojego CV  na podany adres e-mail. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami
Informacje o firmie
Zespół Mieszkań Społecznych Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób
z Niepełnosprawnością Intelektualną koło w Gdańsku to budowany od prawie 20 lat system przygotowywania i wspierania w samodzielnym zamieszkaniu dorosłych osób z niepełnosprawnością intelektualną.
Angażujemy się w tworzenie systemu wsparcia osób z niepełnosprawnością intelektualną w Gdańsku i na poziomie całego kraju. Nasza praca jest zgodna z Konwencją o Prawach Osób Niepełnosprawnych ONZ oraz najnowszymi standardami mieszkalnictwa wspomaganego i asystencji osobistej.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Aktualizacja: 18.04.2024