Pracownik porządkowy + pomoc opiekuna w żłobku

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4242 - 4500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Opieka nad dziećmi,
Pomoc domowa,
Utrzymanie czystości
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Status studenta
Tak
Orzeczenie o niepełnosprawności
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak

 Oferujemy:
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 do 17.00 (posiadamy dwie placówki na tej samej dzielnicy, w razie potrzeby zmiana miejsca pracy oczywiście po wcześniejszym ustaleniu).
  • pracę w zespole zgranym, wesołym zespole. Wspierający się wzajemnie team to dla nas podstawa pracy i najlepsze efekty w opiece nad dziećmi.
  • szkolenia
Zakres obowiązków:
  • dbanie o porządek w placówce
  • przygotowywanie śniadań oraz podwieczorków dla dzieci
  • podawanie posiłków dzieciom oraz sprzątanie po konsumpcji; - monitorowanie i przechowywanie jedzenia oraz chronienie go przed zepsuciem
  • porządkowanie wyznaczonych miejsc na terenie placówki
Wymagamy:
- badań sanitarno-epidemiologicznych (kierujemy na badania)
- punktualności
- chęci dłuższej współpracy
- empatii skierowanej na potrzeby dzieci.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie cv na adres e-mailowy.
Prosimy o dodanie do dokumentów zapisu o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Krakowskie Centrum Psychologiczne Salvate sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.)

Aktualizacja: 09.04.2024