Pracownik produkcji (branża automotive)

Ogłoszenie mini

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Po zatrudnieniu w strukturach Firmy:

  • ubezpieczenie na życie,
  • kartę Multisport,
  • system poleceń pracowniczych - 1000 euro,
  • wczasy pod gruszą w wysokości 2400 zł,
  • możliwość wyrobienia uprawnień UDT na suwnice,
  • szkolenia dla pracowników produkcji.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie 29 zł/h brutto,
  • premię frekwencyjną do 10% liczoną od podstawy,
  • pracę w godzinach 06:00-14:00, 14:00-22:00 oraz 22:00-06:00,
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio w strukturach Firmy po 6 miesiącach.

Twoje obowiązki:

  • obsługa maszyn produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi standardami i procedurami firmy,
  • kontrola jakości wyprodukowanych części,
  • udział w konserwacji i naprawach maszyn.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na stanowisku pracownika produkcji (lub podobnym),
  • wysoka motywacja i chęci do pracy.

Aktualizacja: 07.05.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

JAGA Recruitment Sp. z o.o.

Lokalizacja

Adres
Wojanowo

Ogłoszenie z portalu

praca.pl