Ogłoszenie nieaktualne

Pracownik produkcji

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
24 - 32
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Pracownicy produkcji
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Wymagania:
  • podstawowa znajomość rysunku technicznego
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • sprawność fizyczna i zdolności manualne
  • umiejętność pracy w grupie
  • dokładność i zaangażowanie
  • gotowość do pracy zmianowej
Oferujemy:
  • współpracę na zasadach samozatrudnienia lub umowy zlecenia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość wyrabiania dodatkowo płatnych godzin,
  • możliwość zdobycia doświadczenia,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie,
  • parking dla pracowników,
  • paczki / bony świąteczne.
Obowiązki:
  • realizowanie zadań zgodnie z planem produkcyjnym
  • dbanie o najwyższą jakość produkowanych wyrobów
  • wykonywanie zleceń wg ustalonego harmonogramu
  • ścisła współpraca z kierownikiem, brygadzistą, magazynierami a także innymi operatorami maszyn
  • oznaczanie elementów na produkcji
  • pakowanie elementów oraz przygotowanie do wysyłki
Zachęcamy do kontaktu, nie wymagamy CV
Tel:  [ukryte]
Informacje o firmie
Jesteśmy liderem na rynku izolacji przemysłowych. Istniejemy na rynku od 25 lat. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania izolacyjne dla przemysłu. Prowadzimy projekty w Polsce oraz na rynkach zagranicznych.

Oferujemy usługi z zakresu instalacji klimatyzacji i wentylacji, systemów płyt trudnościeralnych TIVAR, rusztowań systemowych, płyt warstwowych, sworzni mostowych, systemów kabli grzewczych. Mamy nowoczesny park maszynowy oraz własne zaplecze transportowo-magazynowe. Jesteśmy producentem m.in. Trzpieni Główkowych Termika SD, materacy termoizolacyjnych, elementów mocowań izolacji. Prowadzimy także handel detaliczny i hurtowy materiałów termoizolacyjnych oraz specjalistycznej chemii budowlanej.

Aktualizacja: 23.10.2023