Pracownik produkcji

Ogłoszenie mini
Cieplewo Pracownik produkcji Umowa o pracę, Umowa zlecenie
obserwuj

Firma
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Jesteśmy polską ambitną firmą z branży oświetlenia LED wciąż szukającą nowych wyzwań. Dążymy do tego, by stawać się coraz lepszymi. Od 13 lat z sukcesem prowadzimy działalność.

Pracujemy w systemie jednozmianowym
Rozpoczynając pracę zyskujesz:
*przyjazne miejsce pracy
*stabilne zatrudnienie
*terminowe wynagrodzenia
*dodatkowy system premiowania
*wsparcie w trakcie wdrożenia

Nasze oczekiwania wobec Ciebie:
*komunikatywność, odpowiedzialność
*dobra organizacja stanowiska pracy
*dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
*umiejętność szybkiego uczenia się i dostosowywania się do nowych warunków

Twoje zadania na stanowisku
*obsługa maszyn i urządzeń wykorzystywanych w procesie produkcyjnym
*realizowanie zadań zgodnie z planem produkcyjnym
*wizualna kontrola jakości
*przestrzeganie procedur produkcyjnych oraz zasad BHP

Jeśli nie masz doświadczenia na danym stanowisku możesz liczyć na zatrudnienie jeśli jesteś osobą chętną i gotową do nabycia nowych umiejętności.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w procesie rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez firmę BAKALE Karolina Szymendera, na potrzeby rekrutacji na stanowisko pracownika produkcji. Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest firma BAKALE Karolina Szymendera. Z Administratorem danych można skontaktować się poprzez adres e-mail: biuro@bakale.pl Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Aktualizacja: 10.09.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj
avatar

Bartosz Szymendera

b...@bakal... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Cieplewo