Pracownik produkcji / praca na zgrzewalni

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

BLUEJET Sp. z o.o.
Jesteśmy producentem wysokiej jakości opakowań i displayów z ponad 18-letnim doświadczeniem.
Stale stawiamy na nowe technologie, w tym druk cyfrowy wielkoformatowy umożliwiający personalizację nawet pojedynczych egzemplarzy. Cała nasza produkcja odbywa się w nowoczesnym, zautomatyzowanym zakładzie.
Profesjonaliści
Naszym najcenniejszym kapitałem jest zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów, z których wielu pracuje z nami od początku istnienia firmy i dokłada wszelkich starań, aby dostarczać produkty i usługi najwyższej jakości. Od początku istnienia firmy prowadzimy program zatrudnienia dla osób niepełnosprawnych.
Badania i rozwój
Dysponujemy rozbudowanym działem badawczo-rozwojowym, który umożliwia ciągłe wprowadzanie innowacji produktowych. Współpracujemy z wiodącymi instytutami przemysłu papierniczego.
Dostawa na czas
Posiadamy duże doświadczenie w zakresie zaawansowanej logistyki zróżnicowanej gamy produktów. Jesteśmy w stanie zrealizować dostawy do 1000 miejsc jednocześnie w całej Europie – zawsze na czas.
Ekologia przede wszystkim
Produkcja w naszej firmie spełnia rygorystyczne normy ekologiczne. Stosujemy certyfikowane tektury z drewna pochodzącego z odnawialnych upraw leśnych, certyfikowane farby drukarskie wolne od metali ciężkich. Odpady produkcyjne są w 100% poddane recyklingowi.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:

 PRACOWNIK PRODUKCJI / PRACA NA ZGRZEWALNI

Wymagania

Jeśli jesteś osobą zaangażowaną i odpowiedzialną oraz nastawioną na współpracę zapraszamy do aplikowania. Nie wymagamy doświadczenie, przyuczymy.

 Zakres obowiązków:
  • Zgrzewanie banerów i siatek
  • Docinanie banerów i siatek
  • Oczkowanie
  • Przygotowanie wyrobów do wysyłki
  • Kontrolowanie jakości oraz ilości wyrobów gotowych
  • Raportowanie wyników swojej pracy
  • Pomoc w innych obszarach produkcji
 Oferujemy:
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym
  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Prywatną opiekę medyczną realizowaną przez PZU
  • Wynagrodzenie bez opóźnień
  • Okresową premię za wyniki
  • Kawa, herbata
  • Parking dla pracowników
  • Premię świąteczną
 Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Bluejet Sp. z o.o. ul. Przyrodników 19C, 80-298 Gdańsk (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Bluejet Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres niezbędny do realizacji procesu rekrutacji, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres sześciu miesięcy.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.