Pracownik produkcji - praca w Szwecji

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
11000 - 12000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Pracownicy produkcji,
Produkcja,
Przemysł
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Praca za granicą
Tak

Nr ref: ASN/05/2024/GDA/AP

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364

Dla Adecco Szwecja poszukujemy operatorów produkcji, którzy będą pracować dla lidera w branży projektowo -wytwórczej, specjalizującej się w technologii akumulatorów litowo-jonowych do pojazdów elektrycznych

Zadania:
  • Obsługa maszyn i urządzeń wykorzystywanych do produkcji baterii
  • Obsługa materiałów wykorzystywanych w produkcji
  • Monitorowanie procesu produkcji i reagowanie na wszelkie pojawiające się problemy
  • Przeprowadzanie kontroli jakości w celu zapewnienia, że produkty spełniają wysokie standardy
  • Dokumentowanie procesu produkcji i zgłaszanie wszelkich odchyleń zespołowi zarządzającemu

Oferujemy:
  • Umowę o prace z Adecco Szwecja ( 6 miesięcy okres próbny, później na stałe)
  • Prace w renomowanej firmie zajmującej się produkcją baterii
  • Stawkę brutto: 33 000 koron szwedzkich
  • Darmowe zakwaterowanie w 1-osobowym pokoju z aneksem kuchennym i łazienką
  • Pierwszy przelot oraz dojazd darmowy
  • Dostęp do stołówki na miejscu
  • Pracę 3 zmianową
  • Pomoc w koordynacji podróży
Od kandydatów wymagamy:
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (minimum B1)
  • Relokacji do Szwecji
  • Doświadczenia na produkcji
  • Aktualnego paszportu
Zapraszamy do aplikowania i przesyłania CV.
Poleć naszą ofertę znajomym, poszukujemy 5 osób.

Oferta pracy stałej.