Pracownik produkcji - produkcja kartonów 29 zł brutto/h

Ogłoszenie nieaktualne

Pracownik produkcji - produkcja kartonów 29 zł brutto/h

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Pracownicy produkcji
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Status studenta
Tak

Nr ref: PPK-01/2024

PRACOWNIK PRODUKCJI
Miejsce pracy: Pruszcz Gdański
Nr Ref.: PPK-01/2024

Szukasz pracy z możliwością rozwoju? Jesteś dyspozycyjny do pracy w systemie 3 zmianowym? Ta oferta jest dla Ciebie! Pracuj z Grupą Progres!

Kim jesteśmy?
Grupa kapitałowa Progres - jesteśmy ogólnopolskim dostawcą rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.
Znajdujemy się na drugim miejscu polskiego rynku Agencji Pracy wg rankingu Book of Lists. Jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Na swoim koncie posiadamy ponad 1000 kontraktów podpisanych na terenie całego kraju, dzięki 19 sprawnie funkcjonującym oddziałom.

Czym będziesz się zajmował?
 • Obsługą linii produkcyjnej,
 • nakładaniem tektury na maszyny produkcyjne,
 • odbieraniem gotowych opakowań z maszyn i układaniem na paletach.

Czego będziemy od Ciebie oczekiwać?
 • Zdolności manualnych,
 • braku przeciwwskazań do pracy fizycznej.
 • doświadczenia w środowisku produkcyjnym,
 • mile widziane wykształcenie techniczne.
Co oferujemy?
 • Wynagrodzenie – 29 zł brutto za godzinę NOWA STAWKA!,
 • praca w systemie 3 – zmianowym, od pon. do pt.,
 • stabilne zatrudnienie — umowa o pracę m.in. 1/4 etatu,
 • dobra organizacja pracy i atmosfera w zakładzie pracy,
 • możliwość rozwoju zawodowego.
Aplikacje prosimy wysyłać na adres mailowy [ukryte] w tytule wpisując numer referencyjny PPK-01/2024, lub klikając APLIKUJ.
Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego pod numerem [ukryte] lub [ukryte] .

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Więcej ofert pracy znajduje się na stronie www.grupaprogres.pl Nr rej. 5088

„Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Progres HR Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, email: [ukryte] (zwana dalej Spółką), kontakt do inspektora ochrony danych: adres korespondencyjny: al. Grunwaldzka 411, 80-309 Gdańsk, e-mail: [ukryte] . Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji. na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane mogą być udostępnione Klientowi, u którego praca byłaby wykonywana. Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.”.
 

Prosimy o dodanie klauzuli:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Progres HR Poland sp. z o.o., moich danych osobowych zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych, w tym wizerunku, dla celów niezbędnych do prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę.
zobacz klauzulę

Numer ogłoszenia: 65533452

Aktualizacja: 28.12.2023

Wróć do góry