Pracownik produkcji w Redzie

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
28
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia,
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Status studenta
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak

Jesteśmy ogólnopolską firmą zajmującą się produkcją cateringu dietetycznego, z siedzibą w Redzie. Działamy na rynku od 2016 roku, a naszą siłą napędową są ludzie zgodnie z zasadą: jesteśmy drużyną i gramy zespołowo.
Obecnie poszukujemy PRACOWNIKA PRODUKCJI w firmie cateringowej, który będzie dużym wsparciem w naszych procesach.
Wymagamy od Ciebie chęci do pracy i gotowości jej podjęcia, w godzinach od 12:00 do 22:00.
Czas w pracy będzie leciał szybko, bo u nas jest co robić, a rutyna też Ci nie grozi, gdyż zadania są różne.
Książeczka sanepidowska, to konieczność. Jeżeli nie posiadasz badań pokierujemy Cię w miejsce gdzie będziesz mógł je wyrobić.
TWOJA ZADANIA:
- Wykonywanie prostych zadań wspomagających pracę, w cyklu produkcyjnym.
TWOJE MOCNE STRONY:
- Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków.
- Zdolność pracy w zespole oraz komunikatywność.
- Gotowość do pracy w weekendy.
MAMY DLA CIEBIE:
- stałe godziny pracy;
- ciepłe i różnorodne posiłki w czasie pracy;
- kawa, herbata, woda;
- firmową odzież;
- umowę zlecenie;
- pracę w świetnym teamie;
- stabilne zatrudnienie;
- możliwość wypracowania większej ilości godzin.
- doświadczenie w firmie produkcyjnej.
A jeśli chcesz czegoś więcej, z nami masz możliwość awansu zawodowego wewnątrz struktury firmy!
Z uwagi na rygor sanitarny, praca w odzieży ochronnej (otrzymujesz ją od nas).