Pracownik produkcji/Operator maszyn

Ogłoszenie podstawowe
Gdynia Obłuże
Kontenerowa
Pracownik produkcji/Operator maszyn Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4300 - 5700
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Grupa kapitałowa Progres (nr cert. 5088) to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.
Obecnie dla Naszego Klienta - producenta gier planszowych i puzzli poszukujemy kandydatów na:
Stanowisko: Pracownik produkcji
Lokalizacja: ul. Kontenerowa, Gdynia

Oferujemy:
  • Zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku,
  • Stawkę podstawową uzależnioną od doświadczenia + premie miesięczne,
  • Możliwość rozwoju i nawiązania długotrwałej współpracy.
Zakres obowiązków:
  • Obsługa pudełkarki i zachowanie ciągłości produkcji,
  • Dbanie o stan techniczny maszyny,
  • Wypełnienie dokumentacji stanowiskowej.
Wymagania:
  • Minimum 2 letniego doświadczenia w samodzielnej obsłudze maszyn produkcyjnych,
  • Dyspozycyjności do pracy od poniedziałku do piątku w systemie trzyzmianowym,
  • Mile widziane wykształcenie techniczne.
Informacje o firmie
Od 2002 roku skutecznie zarządzamy portfelem usług dopasowanych do zróżnicowanych potrzeb firm. Dzięki doświadczeniu, pasji i odpowiedzialnym decyzjom budujemy trwałe relacje, które pomagają naszym Partnerom skupić się na kluczowych obszarach ich działalności biznesowej.
Rekrutujemy pracowników z 4 kontynentów. Znaleźliśmy zatrudnienie dla około 250 tysięcy osób i nadal realizujemy naszą misję. Uwzględniając potrzeby i zainteresowania pracowników, łączymy ich z przedsiębiorcami kompletującymi kadrę.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Prosimy o załączenie do aplikacji klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883 Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Progres HR Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, (zwana dalej Spółką). Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.

Aktualizacja: 25.06.2024