Pracownik recepcji w salonie stacji dilerskiej

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
3 400
Wynagrodzenie brutto (do)
4 200
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

POSZUKUJEMY PRACOWNIKA NA STANOWISKO RECEPCJI W SALONIE STACJI DEALERSKIEJ TOYOTY

Główny zakres obowiązków:
  • Obsługa klienta zgodnie z procedurami marki Toyota oraz zapewnienie najwyższej jakości obsługi
  • Kierowanie ruchem klientów
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej w tym przesyłanej elektronicznymi środkami komunikacji
  • Obsługa połączeń telefonicznych zewnętrznych i wewnętrznych, udzielanie informacji rozmówcom lub właściwie przekierowywanie rozmów
  • Obsługa systemów marki Toyota  oraz podstawowych systemów komputerowych
  • Współpraca ze wszystkimi działami w firmie oraz firmami zewnętrznymi

Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie
  • Wysoka kultura osobista
  • Znajomość obsługi pakietu Office
  • Dyspozycyjność, sumienność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym w godzinach 7:30-20:00 od poniedziałku do piątku oraz 8:00-15:30 w soboty
  • Mile widziana znajomość języków obcych, ze wskazaniem na język angielski

Oferujemy:
  • Pracę w jednej z najdłużej działających na rynku motoryzacyjnym  stacji dealerskich Toyoty w Polsce
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Pakiet medyczny z podstawową opieką lekarską po okresie próbnym
  • Pracę w zgranym zespole
  • Perspektywę zatrudnienia w nowo powstającej drugiej stacji dilera na południowej granicy Gdańska.
Aplikacje prosimy wysyłać na [ukryte]

DOŁĄCZ DO NAS! CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64543933
  • Data wyróżnienia: 25.10.2021
  • Data wprowadzenia: 25.10.2021
  • Aktualizacja: 25.10.2021