Pracownik remontowo-drogowy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Pracownicy budowlani,
Serwis / Usługi,
Utrzymanie czystości
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Gdańskie Wodociągi S.A. jesteśmy spółką która realizuje usługę zbiorowego zaopatrzenie w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie miasta Gdańska.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:
  • Prace odtworzeniowe nawierzchni dróg
  • Czyszczenie zbiorników kanalizacyjnych otwartych i zamkniętych przy użyciu sprzętu specjalistycznego
Nasze oczekiwania:
  • Doświadczenie w branży remontowo drogowej - mile widziane
  • Brak przeciwskazań do pracy fizycznej
  • Gotowość do pracy zmianowej również w weekendy
  • Prawa jazdy kat.B – wymóg konieczny
W zamian oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie wzbogacone o system premiowy
  • Przyjazny onboarding i wsparcie zespołu
  • Bogaty pakiet socjalny m.in. karta Multisport, świadczenie świąteczne
  • Dofinansowanie biletu miesięcznego na dojazd do pracy
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje - inwestujemy w Twój rozwój
  • Opieka medyczna w Grupie Luxmed dla osób zatrudnionych na czas nieokreślony za symboliczną złotówkę
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV na adres [ukryte] .

Prosimy o dopisanie na aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Gdańskie Wodociągi S.A. 80-858 Gdańsk, ul. Wałowa 46, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego.”

Aktualizacja: 27.03.2024