Pracownik Restauracji Green Way

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Wynagrodzenie brutto
4500 - 6000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak

  Wymagania:
  • doświadczenie na stanowisku
  • dyspozycyjność i dobra organizacja pracy,
  • kreatywność, chęć poszerzania swoich umiejętności
  • samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie,
  • higiena i kultura osobista,
  • wiedza z zakresu HACCP
Obowiązki:
  • mocne zorientowanie na jakość dań,
  • zapewnienie najwyższej jakości produktów i usług,
  • dbanie o estetykę potraw,
  • dbanie o porządek i czystość w miejscu pracy.
  • przygotowywanie potraw zgodnie ze standardami
Oferujemy:
  • zdobywanie nowych doświadczeń i umiejętności kulinarnych,
  • możliwość rozwoju i awansu wedle preferencji, potrzeb oraz umiejętności
  • wypłatę zawsze na czas,
  • możliwość dorobienia większej ilości godzin w razie potrzeby
  • najlepszą atmosferę z możliwych
  • stawkę między 23 - 28 NETTO
Jeśli jesteś zainteresowany pracą na pół etatu, to również jest to możliwe. Jeśli chcesz się rozwijać i poszerzać zakres swoich obowiązków- oferujemy możliwość awansu. Jeśli brak Ci doświadczenia, ale chcesz się rozwijać - również daj nam znać. Spotkajmy się...ale najpierw CV na adres e mail / telefonicznie
Informacje o firmie Poszukujemy zaangażowanych i solidną pasją do gastronomi oraz doświadczeniem na stanowisku. Interesuje nas osoba, której nie straszne są wyzwania. Jeżeli poszukujesz pracy w zespole oraz w dobrej atmosferze, to czekamy na Ciebie w Green Way. Jeśli interesuje Cię praca z ciekawym składnikami oraz możliwość zdobywania nowych doświadczeń - zapraszamy!.

Aktualizacja: 04.03.2024