Pracownik Restauracji Loopys World Gdańsk

Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk Strzyża
al. Grunwaldzka 229
Pracownik Restauracji Loopys World Gdańsk Umowa zlecenie
obserwuj

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Status studenta
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak

Hej! Chcesz pracować w największym Rodzinnym Centrum Rozrywki w Polsce?
DOŁĄCZ DO NAS!

Zakres obowiązków:
  • profesjonalna obsługa Gości
  • przygotowanie Restauracji przed otwarciem i sprzątanie po zamknięciu
  • przygotowanie i sprzedaż produktów z naszej oferty
  • kompletowanie i wydawanie zamówień
  • dbanie o wizerunek i estetykę naszej restauracji
  • obsługa kasy fiskalnej
  • utrzymywanie czystości na stanowisku pracy
Wymagania:
  • uśmiech i pozytywne nastawienie w kontaktach z Gośćmi
  • doskonała organizacja pracy własnej
  • dyspozycyjność co najmniej 3 dni w tygodniu, także w weekendy
  • status ucznia / studenta
  • aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć jej wyrobienia
Doświadczenie mile widziane. Jeśli to początek Twojej kariery, spokojnie – wszystkiego Cię nauczymy!

Poszukujemy osób, które:
  • są odpowiedzialne i zaangażowane w pracę
  • są otwarte na nowe wyzwania, kreatywne oraz chcące doskonalić własne umiejętności
  • mają pozytywne nastawienie, szybko i chętnie się uczą
  • którym odpowiada praca „na wysokich obrotach"
  • lubią dzieci
To oferujemy:
  • realne możliwości rozwoju i zdobycia nowych umiejętności
  • grafik pracy uwzględniający Twoje możliwości
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • pracę w przyjaznej atmosferze.
  • Dużo dobrej zabawy!
Informacje o firmie

Rodzinne Centrum Rozrywki Loopy’s World - lider w branży FEC (Family Entertainment Center) w Polsce. To największe w Polsce Rodzinne Centrum Rozrywki pod dachem. Nowoczesne i zaprojektowane zgodnie z najlepszymi światowymi standardami. Centrum powstało z myślą o bezpieczeństwie najmłodszych oraz rodzinnym spędzaniu czasu, dlatego wszystkie atrakcje są tak zaprojektowane, aby dorośli mogli korzystać z nich razem z dziećmi. Loopy's World posiada własną restaurację, przygotowującą i serwującą pyszne, świeże i zdrowe dania

Aktualizacja: 06.06.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Loopys Rodzinne Centrum Rozrywki

m...@loopy... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności