Pracownik restauracji McDonald's

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Wynagrodzenie brutto (od)
3 088
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 3 dni temu

Wymagania: pozytywne nastawienie do pracy :)

Oferujemy:
  • stawka po okresie próbnym (1miesiąc) od 3088 brutto,
  • grafik dostosowany do rozkładu jazdy komunikacji ZTM, PKM, SKM,
  • możliwość bezpłatnego parkowania,
  • uczciwe i czytelne zasady zatrudniania,umowę o prace,
  • pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze,
  • elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb,
  • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego,
  • pełen zakres szkoleń,
  • miłą i przyjazną atmosferę.
  • dodatek za pracę w niedzielę i święta +25% do każdej przepracowanej godziny

Obowiązki:
  • Przygotowanie produktów np. kanapek, sałatek, napojów, deserów oraz obsługa urządzeń,
  • Sprzedaż produktów – obsługa kasy fiskalnej, zestawianie i wydawanie zamówień,
  • Prace magazynowe – uzupełnianie zapasów,
  • Utrzymanie w czystości pomieszczeń, urządzeń, sprzętów, narzędzi i naczyń,
  • Prace porządkowe na sali restauracyjnej.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
zobacz klauzule
Ogłoszenie premium
069449... Zadzwoń
p...@pl.mc... Wyświetl e-mail
McDonalds Polska
Adres
Gdańsk Rębiechowo - Matarnia
Ważne jeszcze 11 dni (do 29.02.2020)
obserwuj to ogłoszenie
  • Numer ogłoszenia: 60901839
  • Data wyróżnienia: 15 lutego 2020
  • Data wprowadzenia: 29 października 2017
  • Aktualizacja: 15 lutego 2020
  • Wyświetleń: 7 919
  • Wyświetleń na liście: 705 749
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
Zadzwoń SMS