Ogłoszenie nieaktualne

Pracownik sekretariatu

Firma
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Sekretariat / Recepcja
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik biurowy
Charakter pracy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Nr ref: SEK/06/2024

DKS Sp. z o.o. istnieje na rynku od 1993 roku i jest jednym z największych autoryzowanych dystrybutorów urządzeń i partnerem biznesowym dla wielu Klientów, którzy zaufali Nam w zakresie dostarczania kompleksowych rozwiązań optymalizujących procesy drukowania, kopiowania i skanowania w biurach oraz w branży reklamowej, poligraficznej i projektowej.


Dołącz do naszego Zespołu jako: 

Pracownik sekretariatu


Obecnie poszukujemy kandydatów do lokalizacji:

miejsce pracy: Kowale k. Gdańska, ul. Energetyczna 15

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:
 • samodzielne prowadzenie sekretariatu,
 • przyjmowanie i wysyłanie poczty oraz przesyłek kurierskich,
 • obsługa dokumentacji, w tym: rozdzielanie dokumentów pomiędzy poszczególnymi działami firmy,
 • obsługa spotkań i sali konferencyjnej, przyjmowanie gości,
 • obsługa połączeń telefonicznych, w tym: udzielanie informacji, przekierowanie połączeń do odpowiednich osób,
 • tworzenie prostych wyliczeń i dokumentów w programie Excel,
 • ewidencja faktur zakupowych w systemie ERP,
 • obsługa kasy,
Od kandydatów oczekujemy:
 • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
 • sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,
 • umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy i ustalania priorytetów
 • wysoka kultura osobista,
 • umiejętność pracy z ludźmi
 • praktyczna znajomość pakietu MS Office
Mile widziane
 • wykształcenie / kursy w zakresie księgowości

Oferujemy:
 • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace,
 • pracę w stale rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
 • możliwość rozwoju zawodowego,
 • pracę w stałych godzinach 8:00-16:00 (poniedziałek- piątek),
 • prywatną opiekę medyczną- pakiet rozszerzony finansowany przez Pracodawcę,
 • dofinansowanie do karty Multisport,
 • atrakcyjne warunki grupowego ubezpieczenia na życie,
 • pracę w miłej atmosferze,
 • wsparcie zgranego Zespołu.


Chcesz dołączyć do naszego Zespołu? Prześlij nam swoje CV na adres:   [ [ukryte] ] z dopiskiem w temacie e-maila: 
1. Nr referencyjny: SEK/06/2024

(UWAGA: Prosimy o załączanie plików jedynie w formacie: pdf lub .docx. (nie: doc. i docm).

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli niezbędnej do udziału w rekrutacji :
,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez DKS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kowalach, kod pocztowy 80-180 ul. Energetyczna 15.''

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoją aplikację w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych w naszej Firmie, umieść dodatkowo w CV następującą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez DKS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kowalach, kod pocztowy 80-180 ul. Energetyczna 15”.Poznaj nas: 

Specjalizujemy się w sprzedaży, dystrybucji, eksporcie oraz dzierżawie i serwisie wielofunkcyjnych urządzeń drukujących oraz mało- i wielkoformatowych urządzeń produkcyjnych najbardziej popularnych producentów w branży tj. KONICA MINOLTA, LEXMARK, CANON, HP, es-te, KIP i CONTEX, a także części, materiałów eksploatacyjnych i oprogramowania do kontroli wydruków i obiegu dokumentów. Działamy na dużą skalę i cały czas się rozwijamy: realizujemy kontrakty dla tysięcy klientów w całej Polsce, mamy 12 oddziałów w największych polskich miastach, sprawne zaplecze logistyczne i magazynowe, a przede wszystkim profesjonalny i zaangażowany Zespół, który tworzy tą firmę. Dowiedz się więcej na www.dks.pl.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Przesyłając swoją aplikację, wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych na ww. zasadach na potrzeby danego projektu rekrutacyjnego.Informujemy, że:
1) Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest DKS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kowalach, kod pocztowy 80-180, ul. Energetyczna 15.
2) W razie pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych możesz się z nami skontaktować pod adresem rodo@dks.pl.
3) Pana/Pani dane są przetwarzane w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, a w przypadku dodatkowej zgody, jeżeli ją Pani/Pan wyrazi również w celach przyszłych procesów rekrutacyjnych. Podstawę przetwarzania Pani/Pana danych osobowych wskazanych w Kodeksie pracy stanowi przepis prawa (art. 221 § 1 Kodeksu pracy, w zakresie: imię (imiona) i nazwisko, data urodzenia, adres do korespondencji, adres poczty elektronicznej, numer telefonu, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia) i ich podanie jest niezbędne do udziału w procesie rekrutacji. Podanie pozostałych danych zawartych w załączonym formularzu aplikacyjnym oraz załączonych i wytworzonych w trakcie procesu rekrutacji dokumentach (w tym w zakresie Pani/Pana wizerunku) jest dobrowolne i podstawą ich przetwarzania jest Pani/Pana dobrowolna zgoda. Podanie przez Panią/Pana danych wykraczających poza zakres określony przepisami Kodeksu pracy nie jest obowiązkowe, a brak takich danych w CV nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
4) Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w siedzibie Administratora oraz będą przechowywane do czasu zakończenia wskazanej w ogłoszeniu rekrutacji,, a w przypadku wyrażenia zgody na pozostawienie CV dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych przez okres nie dłuższy niż 12 miesięcy od momentu wyrażenia przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, chyba że zgoda zostanie wcześniej cofnięta. Dane nie będą przekazywane do państw spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
5) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. W przypadku danych przetwarzanych w oparciu o Pani/Pana zgodę przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. w tym celu prosimy o kontakt w formie mailowej na adres: rodo@dks.pl. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, to jest Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
zobacz klauzulę

Data dodania ogłoszenia: 14.06.2024

Wróć do góry