Pracownik sekretariatu w Kancelarii Adwokackiej

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Prawo
Poziom stanowiska
Praktykant / Stażysta
Stacjonarna
Status studenta
Tak

Kancelaria Adwokacka Adwokata Pawła Przybyłowskiego w Gdyni poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:
• prace biurowe i administracyjne, w tym prowadzenie kalendarza kancelarii, nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów, ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej, archiwizacja dokumentów, przygotowywanie pism procesowych,
• wsparcie pracowników merytorycznych Kancelarii w realizacji zadań,
• kontakt z klientami, sądami oraz komornikami sądowymi,

Poszukiwane kompetencje:
• student/ka studiów zaocznych I, II lub III roku na kierunku prawo,
• bardzo dobra organizacja pracy,
• dokładność i systematyczność w wykonywaniu swoich obowiązków,
• ogólna znajomość prawa,
• umiejętność pracy w zespole,
• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
• dodatkowym atutem będzie doświadczenie / znajomość specyfiki pracy w kancelarii prawnej.

Oferujemy:
• możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
• wynagrodzenie adekwatne do poziomu wiedzy i zaangażowania,
• dostęp do niezbędnych narzędzi pracy,
• miłą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole.

Kandydatów prosimy o przesłanie CV mailowo, na adres  [ukryte]

Aktualizacja: 26.04.2024