Pracownik Serwisu Sprzątającego

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Hotelarstwo,
Serwis / Usługi,
Utrzymanie czystości
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie

Downtown Apartments to dynamicznie rozwijająca się firma w sercu Trójmiasta, specjalizująca się w wynajmie krótkoterminowym luksusowych apartamentów. Nasza misja to zapewnienie gościom niezapomnianych wrażeń i komfortu, który sprawia, że chcą do nas wracać. Kluczowym elementem tej misji jest utrzymanie najwyższych standardów czystości i porządku – dlatego poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko: Pracownik Serwisu Sprzątającego

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / umowę zlecenie (do wyboru),
  • Elastyczne godziny pracy, dostosowane do Twoich potrzeb,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania,
Oczekiwania:
  • Sumienność, dokładność i zaangażowanie w powierzone zadania,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane – zapewniamy pełne szkolenie,
  • Zdolność do pracy w zespole oraz samodzielność w realizacji zadań,
  • Dobra organizacja pracy własnej,
Zakres obowiązków:
  • Sprzątanie i przygotowanie apartamentów do przyjęcia gości zgodnie z wysokimi standardami firmy,
  • Dbanie o detale, które podnoszą jakość pobytu naszych gości,
  • Współpraca z innymi członkami zespołu w celu zapewnienia najlepszej jakości usług.

Dołącz do Downtown Apartments i pomóż nam tworzyć miejsca, które zachwycają!
Informacje o firmie
Downtown Apartments to dynamicznie rozwijająca się firma w sercu Trójmiasta, specjalizująca się w wynajmie krótkoterminowym luksusowych apartamentów. Nasza misja to zapewnienie gościom niezapomnianych wrażeń i komfortu, który sprawia, że chcą do nas wracać.

Aktualizacja: 25.03.2024