Pracownik składania fornirów

Ogłoszenie mini

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Wymagania

  • umiejętność obsługi maszyn stolarskich,
  • znajomość sztuki składania forniru,
  • kreatywność i zdolności wizualne,
  • umiejętności manualne pozwalające na składanie unikalnych wzorów.

Opis stanowiska

  • przygotowanie materiału zaczynając od selekcji odpowiedniego materiału skończywszy na wydaniu gotowej formatki wykonanej zgodnie z załączonym projektem,
  • selekcja odpowiedniego materiału,
  • kontrola stanów magazynowych materiałów produkcyjnych,
  • dbałość o powierzone mienie.

Oferujemy

  • proponujemy uczciwe warunki zatrudnienia adekwatne do poziomu wiedzy i doświadczenia,
  • stabilne zatrudnienie w firmie zatrudniającej ponad 2 tys. pracowników – w okresie pandemii nie redukowaliśmy etatów,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B (działalność gospodarcza),
  • dajemy możliwość rozwinięcia skrzydeł – pracę z ciekawymi projektami i luksusowym produktem, dużą przestrzeń na poszerzenie swoich kompetencji,
  • wdrożenie na stanowisko pracy oraz wsparcie w codziennych zadaniach ze strony zespołu produkcyjnego,
  • gwarantujemy wszystkie niezbędne narzędzia pracy,
  • skracamy dystans i ułatwiamy sobie komunikację - zwracamy się do siebie po imieniu,
  • dofinansowanie dojazdów do pracy (pow. 50 km w jedną stronę) do 250 zł/mc,
  • jeśli nie jesteś z Gdańska a zaciekawiła Cię nasza oferta to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Jeśli podejmiesz z nami współpracę otrzymasz dodatek relokacyjny w wysokości 3000 zł netto,
  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki zdrowotnej LUXMED za 1zł oraz dofinansowania karty Multisport w wysokości 80%,
  • nagradzamy naszych pracowników za polecenie innych kompetentnych osób do pracy do 1000zł/os,
  • zapewnimy Tobie i Twoim bliskim możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia na życie od 35 zł/os.

Aktualizacja: 02.05.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Sunreef Venture S. A.

Lokalizacja

Adres
Gdańsk

Ogłoszenie z portalu

praca.pl