Pracownik sklepu rowerowego

Ogłoszenie maxi

Pracownik sklepu rowerowego

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi,
Obsługa klienta,
Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Do sklepu rowerowego Wysepka w Gdańsku poszukujemy pracowników sezonowych.

Wymagania: znajomość branży rowerowej lub duża chęć nauki w tym kierunku, dyspozycyjność 3-6 dni w tygodniu (w tym soboty), sumienność, punktualność, pozytywna energia.

Obowiązki: obsługa klientów, przygotowywanie rowerów do jazdy oraz do wysyłki, metkowanie towaru, dbanie o ekspozycję towaru oraz porządek w miejscu pracy. 

Oferujemy pracę sezonową (kwiecień- sierpień/wrzesień) z możliwością przedłużenia współpracy, w pełnym wymiarze godzin lub na część etatu.

Zgłoszenia zawierające kilka słów o sobie oraz CV wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych prosimy wysyłać na maila b...@wysep... Wyświetl e-mail , w tytule wpisując "Praca sezonowa".


 
Informacje o firmie
Kochamy rowery. To nasze życie, pasja i biznes. Właśnie z tego powodu WYSEPKA funkcjonuje na mapie Trójmiasta już od 30 lat. Wierzymy, że rower jest dobry na wszystko i dla wszystkich. To wolność i pozytywny styl życia. To ludzie, natura i emocje. Dlatego stworzyliśmy miejsce gdzie każdy znajdzie sprzęt o którym marzył, dopasowany do potrzeb i własnego charakteru.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę

Data dodania ogłoszenia: 15.01.2024

Aktualizacja: 08.04.2024

Zgłoś

Zobacz inne oferty od Wysepka Sp. z o.o.

Mechanik rowerowy

Ogłoszenie maxi
Aktualizacja: 9 dni temu
obserwuj to ogłoszenie
obserwuj
Udostępnij
avatar

Wysepka Sp. z o.o.

585223... Wyświetl numer
b...@wysep... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Oliwa
al. Grunwaldzka 470 

Profil pracodawcy

Salon rowerowy Wysepka istnieje na rynku od 1991 roku. Od tego czasu tworzymy miejsce, w którym każdy miłośnik jazdy na rowerze dostanie wszystko czego potrzebuje, by jeszcze bardziej cieszyć się z jazdy na dwóch kółkach....

Zobacz profil
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
E-mail
Wyświetl numer
Wróć do góry