Ogłoszenie nieaktualne

Pracownik Sprzątający

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Wymagania:

  • Dokładność i sumienność
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godz. 18.00-22.00

Zakres obowiązków: Utrzymanie czystości w obszarze biurowym, w tym:

  • Odkurzanie wykładzin oraz mycie biurek
  • Dbałość o czystość w kuchni
  • Gospodarowanie środkami czystości

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie i terminowe wynagrodzenie
  • Profesjonalne wdrożenie stanowiskowe
  • Niezbędny strój i narzędzia do pracy
  • Przyjazne miejsce pracy – klimatyzowane pomieszczenia o podwyższonym standardzie czystości
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Możliwość skorzystania z darmowych porad oraz konsultacji z różnych dziedzin ( psychologia, prawo, finanse, ekonomia, sprawy pracownicze)
  • Pracę w zróżnicowanym zespole, w którym są osoby o różnym wieku, różnej płci i z niepełnosprawnościami

Aktualizacja: 29.06.2023

Ogłoszenie z portalu

praca.pl