Ogłoszenie nieaktualne

Pracownik sprzątający

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Wymagania:

  • Dokładność i sumienność
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Dyspozycyjność do pracy w godzinach 18.00-22.00

Zakres obowiązków: Utrzymanie czystości w obszarze biurowym, w tym:

  • Sprzątanie biura,kuchni
  • Odkurzanie wykładzin
  • Mycie ekspresów
  • Codzienne opróżnianie koszy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie-umowa o pracę
  • Wynagrodzenie godzinowe
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Przyjazne miejsce pracy – klimatyzowane pomieszczenia o podwyższonym standardzie czystości
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Możliwość skorzystania z darmowych konsultacji z różnych dziedzin ( psychologia, prawo, finanse, ekonomia, sprawy pracownicze)

Aktualizacja: 16.04.2024

Ogłoszenie z portalu

praca.pl