Pracownik sprzątający, serwis -Gdańsk- ul. Bażyńskiego, pełny etat

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Utrzymanie czystości
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

HS Security Sp z o.o. Sp kom. jest firmą obecną na rynku od 2013 roku. Naszymi głównymi cechami jest solidność oraz profesjonalizm. Stawiamy na jakość wykonywanej usługi, dzięki czemu możemy poszczycić się długą listą referencyjną.

Poszukujemy osoby na stanowisko: pracownik sprzątający

Zakres obowiązków: sprzątanie pomieszczeń biurowych

Poszukujemy osób do sprzątania na terenie całego Gdańska i okolic
Warunki zatrudnienia:
  • praca od poniedziałku do piątku
  • umowa o pracę
  • godziny pracy 14:00-21:00
  • miejsce pracy: Gdańsk ul. Bażyńskiego
Oferujemy:
  • wsparcie i kompleksowe szkolenie
  • stabilne zatrudnienie
  • dodatkowe świadczenia zdrowotne dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności
  • terminowe wypłaty
  • pracę w dobrej atmosferze
  • opiekę koordynatora
Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności, którym oferujemy dodatkowe świadczenia zdrowotne.
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu uzyskania szczegółowych informacji
Od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00