Pracownik sprzątający Stocznia

Firma
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5280 - 7000
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Utrzymanie czystości
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Poszukujemy osób   na stanowisko pracownika do sprzątania na stoczni ( Chętnie ze Wschodu – język polski nie wymagany )
  • Obowiązki:
Wykonywanie prac porządkowych na terenie stoczni ( Gdańsk )
  • Wynagrodzenie – 26 zł za godz netto,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
  • praca w  Gdańsku
  • zapewniamy niezbędne narzędzia do pracy
  • stałe godziny pracy - od 6:00 do 14:00 ( możliwe nadgodziny )
  • pracę w przyjaznej atmosferze i możliwości rozwoju.
Wymagania
·        Dobra organizacja pracy, obowiązkowość
·        Brak przeciwskazań do pracy fizycznej
·        Dokładność, punktualność
·        umiejętność pracy zespołowej i samodzielnej,