Pracownik techniczny - konserwator

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
4242
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi,
Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Oczekiwania wobec kandydatów:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętności techniczne, wiedza techniczna ogólna oraz podstawowe uprawnienia
  • Komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji
  • Dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
Najważniejsze obowiązki:
  • Bieżąca obsługa konserwacyjna maszyn i instalacji ( magiel, składarka, suszarki, pralki itd.)
  • Utrzymanie w należytym porządku hali produkcyjnej wraz z terenem przyległym
  • Ścisła współpraca z serwisami / podwykonawcami obsługującymi pralnie
Oferujemy:
  • Stabilną pracę w profesjonalnym, ukierunkowanym na sukces zespole
Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres e-mail: l...@kroso.pl Wyświetl e-mail
W temacie prosimy umieścić stanowisko: Praca Kroso –  Gdańsk
Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Do aplikacji prosimy załączyć klauzulę :

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. O ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133, poz.883).