Pracownik Techniczny Monter-Pomiarowiec

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
30 - 47
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Twój zakres obowiązków:
  • wykonywanie obmiarów wg ustalonego harmonogramu
  • opracowywanie dokumentacji wykonawczej dla pionu produkcji
  • montaż izolacji w postaci materacy termoizolacyjnych

Nasze wymagania:
  • dyspozycyjność
  • dokładność oraz wyobraźnia przestrzenna
  • znajomość rysunku technicznego
  • samodzielność
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • sprawność fizyczna i zdolności manualne
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość w zakresie konstrukcji oraz izolacji przemysłowych, obsługa MS Office, znajomość programów typu CAD
To oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie/B2B
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie
  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej
  • multi-sport
  • premie
  • paczki świąteczne
NIE WYMAGAMY CV!
Dołącz do nas! Zapraszamy do kontaktu i aplikowania.

Informacje o firmie

Istniejemy na rynku od ponad 25 lat. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania izolacyjne, wentylacyjne i klimatyzacyjne m.in. dla branży stoczniowej, energetycznej i budowlanej. Prowadzimy projekty w Polsce w Europie i na innych kontynentach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Termika Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-557) ul. Narwicka 8 w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji na wyżej wymienione stanowisko. Rozumiem, że zgoda może być wycofana w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości na adres hr@termika.eu.
Pełna informacja odnośnie przetwarzania danych osobowych znajduje się pod adresem http://www.termika.eu/pl/firma/polityka-rodo

Aktualizacja: 12.03.2024