Pracownik techniczny na stoczni

Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk Rudniki
Tarcice 6
Pracownik techniczny na stoczni Umowa o pracę, Kontrakt B2B
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Praca w Polsce
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Pracownik techniczny

Twój zakres obowiązków:
  • Transport wewnętrzny jednostek oraz codzienne wsparcie w zapewnieniu i utrzymaniu ruchu na terenie stoczni.

Tego oczekujemy:
  • Prawo jazdy kat. B
  • Uprawnienia na wózki widłowe
Mile widziane:
  • Żuraw kołowy
  • Manitou
  • Prawo jazdy kat. C
  • Kurs hakowego

To oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / kontrakt B2B
  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (płatne extra 50% i 100% do podstawy)
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy (pow. 50 km w jedną stronę) do 250 zł/mc
  • Darmowy dojazd z Elbląga
  • Prywatna opieka medyczna Luxmed za 1zł/mc
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Premia za polecenie pracownika (500-1000 PLN)
CV prosimy przesyłać przy użyciu przycisku Aplikuj.

Dziękujemy,
Sunreef Venture S.A.

Informacje o firmie
Sunreef Yachts jest światowym liderem w projektowaniu i konstrukcji w pełni personalizowanych luksusowych katamaranów żaglowych, motorowych oraz superjachtów o długości od 40 do ponad 200 stóp. Wyjątkowe wielokadłubowce tworzone są dla klientów ceniących sobie niezrównany komfort żeglugi i dzielność morską.
Stocznia Sunreef Yachts, założona przez francuskiego biznesmena Francisa Lappa, działa od 2002 roku na terenie Gdańska. Obecnie firma zatrudnia ponad 2000 wykwalifikowanych pracowników produkcyjnych oraz biurowych, w tym: projektantów, inżynierów, techników i serwisantów i wciąż zwiększa zatrudnienie, z uwagi na ciągły wzrost sprzedaży i ilość nowych projektów.

    Aktualizacja: 10.06.2024

    obserwuj to ogłoszenie
    obserwuj

    Sunreef Venture S.A

    587697... Wyświetl numer
    r...@sunre... Wyświetl e-mail

    Lokalizacja

    Adres
    Tarcice 6
    Zobacz dane kontaktowe
    Powiadamiaj o ofertach pracy
    Polityka prywatności
    Wyświetl numer